דבר העורכת

cafe_newlogo_2016-01

מגזין cafe מעניק ידע חדש, תובנות רחבות ונקודות מבט שונות ומגוונות בכל תחומי החיים: התפתחות אישית, חינוך, חברה, כלכלה, טכנולוגיה, הורות ועוד.

המגזין נולד בשנת 2011 בעקבות הרצון לעזור לבני האדם לחולל שינוי בחייהם, להגמיש את מסגרות החשיבה שלהם, להתחבר לכוח הפנימי והאמיתי הקיים בתוכם ולהתחבר לעולם חדש המציע יצירתיות גדולה, חשיבה חסרת גבולות ותוכן חדשני בכל טריטוריות החיים. הוא נועד לזרוק חכה לאלו הסקרנים לדעת, המתמידים לשאול והחפצים לפרוץ דרך הן ברמה האישית והן ברמה הקולקטיבית.

הרוח הנושבת במגזין cafe היא רוח העידן החדש. מהי רוח העידן החדש? אוטוסטרדה של שינויים רבגוניים, התחדשות מתמדת, עצמאות חסרת פשרות, התייעלות אנרגטית וחכמה שמלווה את הראש החושב, הלב המרגיש והגוף הפועל. זוהי אוטוסטרדה מהירה- מרתקת-מאתגרת-מסקרנת שאנחנו כבני אדם נוסעים בה בתקופת חיים זו שהינה תקופה יוצאת דופן. היא יוצאת דופן מכיוון שהחיים פה על פני כדור הארץ משתנים בדינמיות רבה, ושינויים אלה מזמינים אותנו, כל אחד מאתנו- להיות אנחנו בשיא העוצמה, החכמה והמימוש האינדיווידואלי.

אם בתקופות חיים קודמות העתיד היה מסגרת זמן ומקום מרוחקת, כיום העתיד של כולנו נמצא פה, בהווה. היכולת שלנו להביט מקרוב ולעומק במגמות המשתנות בתוכנו ומסביבנו (כלכלה, חברה, חינוך, התפתחות אישית וכו') מובילה אותנו לחיות ולפעול על קו התפתחות מתמיד. כשעולים על קו ההתפתחות, מגלים מקומות חדשים, רוכשים מיומנויות חדשות ומחזיקים בהישגים חדשים.

תהנו
שרית זהבי-סוזי
עורכת מגזין cafe